3 miejsce reprezentacji GCE w zawodach piłkarskich

Reprezentacja piłkarska naszej szkoły zajęła 3 miejsce w szkolnych rozgrywkach piłki nożnej tzw. Lidze Orlika. Na drodze naszej drużyny w walce o złoty medal stanęła dopiero reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego nr VIII Gliwicach, w skład której wchodzą wyłącznie zawodnicy trenujący w klasach sportowych klubu Piast Gliwice. Po bardzo zaciętej walce przegraliśmy ostatecznie w doliczonym czasie gry różnicą jednej bramki. Na zasadzie „złotej bramki”. Uczniowie naszej piłkarskiej reprezentacji to: Aleksander Czerwiński, Paweł Łabiak, Kamil Materla, Jakub Kanciała, Michał Lulewicz, Wojciech Nowak, Szymon Szykulski, Leon Jakubowski, Michał Glinka, Michał Magda oraz Wojciech Szaro. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.